27.08.2014

Radionica namenjena profesorima i istraživačima Univerziteta u Kragujevcu

WBCInno projektni tim sa Univerziteta u Kragujevcu poziva poštovane kolege, profesore i istraživače da učestvuju na dvodnevnoj radionici „Jačanje kapaciteta istraživača u oblastima transfera znanja, istraživanja i inovacija“.  Radionica će biti održana na Univerzitetu u Kragujevcu, 11. i 12. septembra 2014 godine, sa početkom u 9h. Predavači će biti predstavnici WBCInno partnerskih institucija iz Srbije, Engleske, Nemačke, Austrije i Španije, a teme radionice će obuhvatiti mehanizme za transfer znanja, evropske primere dobre prakse, upravljanje inovacionim ciklusom, metodologiju za procenu komercijalnih mogućnosti istraživanja, zaštitu intelektualne svojine i metodologiju za upravljanje inovacijama podržanu kolaborativnom softverskom platformom razvijenom u okviru WBCInno projekta.

Prijave za učešÄ‡e na radionici mogu se slati na email adresu mandic@kg.ac.rs, najkasnije do 3. septembra 2014. godine.

Pozivno pismo